Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROFINANSYS PLUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare47783189 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/150/2023
EUIDROONRC.J19/150/2023
Data înființării09.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaPictor Nagy István nr. 4, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
312.652
Profit (Lei)
182.656
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312.652 | 182.656 | 15.221 | 100.245 | 47.220 | 254.684 | 201.659 | 1 |
| 2024 | 227.566 | 153.351 | 12.779 | 4.008 | 2.023 | 157.823 | 155.838 | 1 |
| 2023 | 102.996 | 45.765 | 3.814 | 3.704 | 0 | 49.669 | 45.965 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.58%
Lichiditate curentă
2.54
Viteza rotație active
1.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.58%
Profit net per salariat
182.656 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.42% | 67.39% | 44.43% |
| Marjă profit brut | 59.7% | 68.24% | 45.27% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.58% | 98.4% | 99.56% |
| Profit net per salariat | 182.656 Lei | 153.351 Lei | 45.765 Lei |
Viteza rotație active
1.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
172.6 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.04 | 1.42 | 2.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 172.6 zile | 174.67 zile | 21.84 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 312.652 Lei | 227.566 Lei | 102.996 Lei |
Lichiditate curentă
2.54
Lichiditate imediată
2.54
Pondere active imobilizate
15.64%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.54 | 39.38 | 13.41 |
| Lichiditate imediată | 2.54 | 39.38 | 13.41 |
| Pondere active imobilizate | 15.64% | 1.27% | 0% |
| Pondere active circulante | 84.36% | 98.73% | 100% |
©Firme.ro