Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANFIX SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare47812543 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/257/2023
EUIDROONRC.J38/257/2023
Data înființării14.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9511
Această clasă include repararea echipamentului electronic, cum ar fi calculatoarele, maşinile de calculat şi echipamentele periferice. Această clasă include repararea şi întreţinerea de: -calculatoare de birou -calculatoare portabile (laptop-uri) -unităţi de disc magnetic, unităţi optice şi alte dispozitive de stocare -unităţi de disc optic (CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM,. DVD-RW) -imprimante -monitoare -tastaturi -mouse-uri, joystick-uri şi accesorii pentru acestea -modemuri interne şi externe -terminale de computer specializate -servere -scanere, inclusiv scanere pentru coduri de bare -cititoare de cartele inteligente (smart card) -căşti pentru simularea realităţii virtuale -proiectoare pentru calculator Această clasă include de asemenea repararea şi întreţinerea de: -terminale pentru calculatoare, cum sunt automatele bancare (ATM); puncte de vânzare (POS), ce operează fără comenzi mecanice -mini-calculatoare portabile (PDA-uri –personal digital asistent) Această clasă exclude: -repararea şi întreţinerea echipamentelor de tip modem,
9512
9512
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 149, Cermegeşti, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
94.600
Profit (Lei)
39.563
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.600 | 39.563 | 3.297 | 53.935 | 0 | 93.799 | 39.864 | 1 |
| 2024 | 80.700 | 33.001 | 2.750 | 29.937 | 0 | 63.178 | 33.241 | 1 |
| 2023 | 59.850 | 28.692 | 2.391 | 6.128 | 0 | 35.020 | 28.892 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
41.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Lichiditate curentă
1.74
Viteza rotație active
1.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
41.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Profit net per salariat
39.563 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 41.82% | 40.89% | 47.94% |
| Marjă profit brut | 42.67% | 41.76% | 48.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.24% | 99.28% | 99.31% |
| Profit net per salariat | 39.563 Lei | 33.001 Lei | 28.692 Lei |
Viteza rotație active
1.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
169.77 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.01 | 1.28 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 169.77 zile | 137.5 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 94.600 Lei | 80.700 Lei | 59.850 Lei |
Lichiditate curentă
1.74
Lichiditate imediată
1.74
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.74 | 2.11 | 5.71 |
| Lichiditate imediată | 1.74 | 2.11 | 5.71 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro