Companie
Detalii identificare
Nume firmăSPACE TECH SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47855951 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5517/2023
EUIDROONRC.J40/5517/2023
Data înființării21.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4339
Această clasă include:
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari de finisare
Informații de contact
AdresaVerzişori nr. 6, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
39.293
Profit (Lei)
-386
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.293 | -386 | -32 | 8.966 | 819 | 7.539 | -608 | 0 |
| 2023 | 24.064 | -422 | -35 | 3.001 | 819 | 1.657 | -222 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.49%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
4.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.49%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.98% | -1.75% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 63.49% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4.7
Viteza rotație stocuri
14.83
Durata medie încasare creanțe
7.38 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.7 | 9.72 |
| Viteza rotație stocuri | 14.83 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.38 zile | 2.58 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
9.8%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.55 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 0.55 |
| Pondere active imobilizate | 9.8% | 33.08% |
| Pondere active circulante | 90.2% | 66.92% |
©Firme.ro