Companie
Detalii identificare
Nume firmăFICIORU S.R.L.
Cod unic de înregistrare47913360 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000371013
EUIDROONRC.J2023000371013
Data înființării30.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaGaroafelor nr. 15, Sat Noşlac | Comuna Noşlac, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
288.188
Profit (Lei)
12.661
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 288.188 | 12.661 | 1.055 | 117.980 | 0 | 126.158 | 8.178 | 1 |
| 2023 | 181.697 | 0 | 0 | 61.356 | 0 | 56.873 | -4.483 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.07
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
12.661 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.39% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.34% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 12.661 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
2.45
Durata medie încasare creanțe
6.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 3.19 |
| Viteza rotație stocuri | 2.45 | 3.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.46 zile | 0.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 288.188 Lei | 181.697 Lei |
Lichiditate curentă
1.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.07 | 0.93 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro