Companie
Detalii identificare
Nume firmăNGR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare47929390 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/291/2023
EUIDROONRC.J39/291/2023
Data înființării03.04.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDealul Cramelor nr. 97, Dragosloveni, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
74.130
Profit (Lei)
-435
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.130 | -435 | -36 | 13.927 | 0 | 5.806 | -8.121 | 1 |
| 2024 | 68.120 | -11.101 | -925 | 10.480 | 709 | 3.585 | -6.186 | 1 |
| 2023 | 59.905 | 4.715 | 393 | 11.126 | 2.128 | 13.913 | 4.915 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.36%
Lichiditate curentă
0.42
Viteza rotație active
12.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.36%
Profit net per salariat
-435 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.59% | -16.3% | 7.87% |
| Marjă profit brut | 0.41% | 0% | 9.9% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.36% | 100% | 95.93% |
| Profit net per salariat | -435 Lei | -11.101 Lei | 4.715 Lei |
Viteza rotație active
12.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 12.77 | 15.86 | 3.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.54 zile | 54.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.130 Lei | 68.120 Lei | 59.905 Lei |
Lichiditate curentă
0.42
Lichiditate imediată
0.42
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.42 | 0.34 | 1.25 |
| Lichiditate imediată | 0.42 | 0.34 | 1.25 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 16.51% | 13.27% |
| Pondere active circulante | 100% | 83.49% | 86.73% |
©Firme.ro