Companie
Detalii identificare
Nume firmăVICTORIA ELRO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47939254 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000562172
EUIDROONRC.J2023000562172
Data înființării04.04.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCastanilor nr. 1, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
319.341
Profit (Lei)
156.600
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 319.341 | 156.600 | 13.050 | 633.127 | 819.670 | 36.841 | 223.384 | 0 |
| 2024 | 216.633 | 105.086 | 8.757 | 888.769 | 945.773 | 9.779 | 66.783 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.143.230 | 0 | 1.104.927 | -38.303 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
49.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.1%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
49.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.1%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 49.04% | 48.51% | 0% |
| Marjă profit brut | 56.73% | 57.53% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 70.1% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 105.086 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.49 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.37 | 0.23 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.49 zile | 1.03 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 216.633 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
95.7%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.01 | 0.97 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.01 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 95.7% | 98.98% | 0% |
| Pondere active circulante | 4.3% | 1.02% | 100% |
©Firme.ro