Companie
Detalii identificare
Nume firmăNIL AUTO SERVICE MOBIL S.R.L.
Cod unic de înregistrare47945418 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000668326
EUIDROONRC.J2023000668326
Data înființării05.04.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaTextiliştilor nr. 1-3, Tălmaciu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.380.825
Profit (Lei)
-80.494
Număr angajați
4
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.380.825 | -80.494 | -6.708 | 598.409 | 321.919 | 85.572 | -129.743 | 4 |
| 2024 | 89.457 | -28.289 | -2.357 | 366.951 | 179.277 | 73.026 | -49.549 | 1 |
| 2023 | 15.805 | 0 | 0 | 43.474 | 21.658 | 556 | -21.260 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.04%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
3.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.04%
Profit net per salariat
-20.124 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.83% | -31.62% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.04% | 57.09% | 0% |
| Profit net per salariat | -20.124 Lei | -28.289 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.39
Viteza rotație stocuri
79.93
Durata medie încasare creanțe
4.97 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.39 | 0.35 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 79.93 | 4.44 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.97 zile | 0.09 zile | 2.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 345.206 Lei | 89.457 Lei | 15.805 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
79%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 0.2 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.14 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 79% | 71.06% | 97.5% |
| Pondere active circulante | 21% | 28.94% | 2.5% |
©Firme.ro