Companie
Detalii identificare
Nume firmăGILMAR EXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare47977789 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6966/2023
EUIDROONRC.J40/6966/2023
Data înființării10.04.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGrădinarilor nr. 34, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
514.100
Profit (Lei)
358.086
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 514.100 | 358.086 | 29.841 | 71.741 | 14.360 | 415.667 | 358.286 | 1 |
| 2023 | 187.203 | 93.432 | 7.786 | 22.848 | 4.073 | 112.407 | 93.632 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
69.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Lichiditate curentă
5.79
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Profit net per salariat
358.086 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.65% | 49.91% |
| Marjă profit brut | 71.81% | 50.41% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.94% | 99.79% |
| Profit net per salariat | 358.086 Lei | 93.432 Lei |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
125.3
Durata medie încasare creanțe
214.5 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.61 |
| Viteza rotație stocuri | 125.3 | 37.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 214.5 zile | 134.53 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 514.100 Lei | 187.203 Lei |
Lichiditate curentă
5.79
Lichiditate imediată
5.74
Pondere active imobilizate
3.34%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.79 | 4.92 |
| Lichiditate imediată | 5.74 | 4.7 |
| Pondere active imobilizate | 3.34% | 3.5% |
| Pondere active circulante | 96.66% | 96.5% |
©Firme.ro