Companie
Detalii identificare
Nume firmăANSR CONSULT S.R.L.
Cod unic de înregistrare48059142 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000400386
EUIDROONRC.J2023000400386
Data înființării26.04.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaFeţeni nr. 20, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
96.201
Profit (Lei)
42.091
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.201 | 42.091 | 3.508 | 39.175 | 84.947 | 39.542 | 85.314 | 1 |
| 2024 | 119.259 | 38.776 | 3.231 | 73.368 | 84.947 | 31.645 | 43.224 | 1 |
| 2023 | 74.650 | 36.648 | 3.054 | 6.270 | 10.000 | 33.118 | 36.848 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.34%
Lichiditate curentă
1.01
Viteza rotație active
0.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.34%
Profit net per salariat
42.091 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.75% | 32.51% | 49.09% |
| Marjă profit brut | 44.75% | 33.51% | 50.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 49.34% | 89.71% | 99.46% |
| Profit net per salariat | 42.091 Lei | 38.776 Lei | 18.324 Lei |
Viteza rotație active
0.77
Viteza rotație stocuri
534.45
Durata medie încasare creanțe
8.12 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.77 | 1.02 | 1.73 |
| Viteza rotație stocuri | 534.45 | 662.55 | 414.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.12 zile | 3.12 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.201 Lei | 119.259 Lei | 37.325 Lei |
Lichiditate curentă
1.01
Lichiditate imediată
1
Pondere active imobilizate
68.24%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.01 | 0.43 | 5.28 |
| Lichiditate imediată | 1 | 0.43 | 5.25 |
| Pondere active imobilizate | 68.24% | 72.86% | 23.19% |
| Pondere active circulante | 31.76% | 27.14% | 76.81% |
©Firme.ro