Companie
Detalii identificare
Nume firmăDRIVER&TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare48223309 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000274194
EUIDROONRC.J2023000274194
Data înființării24.05.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaKiss Gergely nr. 10, Loc. Odorheiu Secuiesc | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
66.394
Profit (Lei)
-18.770
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.394 | -18.770 | -1.564 | 62.118 | 20.689 | 496 | -40.933 | 1 |
| 2024 | 80.677 | -12.501 | -1.042 | 57.449 | 33.756 | 1.505 | -22.188 | 1 |
| 2023 | 15.462 | 0 | 0 | 13.403 | 1.873 | 1.843 | -9.687 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-28.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.86%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
3.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-28.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.86%
Profit net per salariat
-18.770 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -28.27% | -15.5% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.86% | 56.34% | 0% |
| Profit net per salariat | -18.770 Lei | -12.501 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.13
Viteza rotație stocuri
713.91
Durata medie încasare creanțe
0.14 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.13 | 2.29 | 4.16 |
| Viteza rotație stocuri | 713.91 | 1967.73 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.14 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 66.394 Lei | 80.677 Lei | 15.462 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
97.66%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.03 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.03 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 97.66% | 95.73% | 50.4% |
| Pondere active circulante | 2.34% | 4.27% | 49.6% |
©Firme.ro