Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRIS CARGO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48234952 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/494/2023
EUIDROONRC.J6/494/2023
Data înființării25.05.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaSatu Nou, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
169.789
Profit (Lei)
-83.535
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169.789 | -83.535 | -6.961 | 396.034 | 139.659 | 65.548 | -190.827 | 1 |
| 2024 | 152.591 | -94.459 | -7.872 | 345.590 | 195.380 | 42.918 | -107.292 | 1 |
| 2023 | 66.663 | 0 | 0 | 48.802 | 0 | 35.969 | -12.833 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-49.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.78%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
0.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-49.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.78%
Profit net per salariat
-83.535 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -49.2% | -61.9% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.78% | 88.04% | 0% |
| Profit net per salariat | -83.535 Lei | -94.459 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
123.83 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.83 | 0.64 | 1.85 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 123.83 zile | 99.91 zile | 181.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 169.789 Lei | 152.591 Lei | 66.663 Lei |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
68.06%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 0.12 | 0.74 |
| Lichiditate imediată | 0.17 | 0.12 | 0.74 |
| Pondere active imobilizate | 68.06% | 81.99% | 0% |
| Pondere active circulante | 31.94% | 18.01% | 100% |
©Firme.ro