Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIASICONT EXP S.R.L.
Cod unic de înregistrare48305298 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2526/2023
EUIDROONRC.J12/2526/2023
Data înființării12.06.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaCâmpiei nr. 77A, Turda, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
38.250
Profit (Lei)
17.781
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.250 | 17.781 | 1.482 | 1.848 | 0 | 19.626 | 18.021 | 0 |
| 2024 | 13.050 | 797 | 66 | 235 | 0 | 2.186 | 1.951 | 0 |
| 2023 | 1.630 | 954 | 80 | 171 | 0 | 1.325 | 1.154 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.67%
Lichiditate curentă
10.62
Viteza rotație active
1.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.67%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.49% | 6.11% | 58.53% |
| Marjă profit brut | 57.44% | 12.71% | 69.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.67% | 40.85% | 82.67% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
96.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.95 | 5.97 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 96.94 zile | 16.78 zile | 51.5 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
10.62
Lichiditate imediată
10.62
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.62 | 9.3 | 7.75 |
| Lichiditate imediată | 10.62 | 9.3 | 7.75 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro