Companie

Detalii identificare

Nume firmăEAST ENERGY LIGHT S.R.L.
Cod unic de înregistrare48315046 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023001057330
EUIDROONRC.J2023001057330
Data înființării13.06.2023 - 3 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
3515
info-icon
Comercializarea energiei electrice
Industrie
Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat
SectorProducția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat
Obiect activitateComercializarea energiei electrice
CAEN secundare
3511
Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
, 
3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
, 
3513
Transportul energiei electrice
, 
3514
Distribuția energiei electrice
, 
3516
Depozitarea energiei electrice
, 
3540
Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și al gazelor naturale
, 
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBucureşti-Nord nr. 10, Loc. Voluntari | Oraş Voluntari, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
30.000
Profit (Lei)
2.782
Număr angajați
1
Vechime
3 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202530.0002.78223224.151027.1332.9821

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
9.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93.29%
Lichiditate curentă
1.12
Viteza rotație active
1.11

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
9.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93.29%
Profit net per salariat
2.782 Lei
Indicator2025
Marjă profit net9.27%
Marjă profit brut11.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)93.29%
Profit net per salariat2.782 Lei
Viteza rotație active
1.11
Viteza rotație stocuri
176.47
Durata medie încasare creanțe
304.17 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.11
Viteza rotație stocuri176.47
Durata medie încasare creanțe304.17 zile
Cifra de afaceri per salariat30.000 Lei
Lichiditate curentă
1.12
Lichiditate imediată
1.12
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.12
Lichiditate imediată1.12
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente