Companie

Detalii identificare

Nume firmăNIBAS INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48331718 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023002610123
EUIDROONRC.J2023002610123
Data înființării15.06.2023 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4322
info-icon
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,

4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Informații de contact

AdresaMăceşului nr. 13-15, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
1.239.871
Profit (Lei)
43.560
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20241.239.87143.5603.630160.1286.501227.66475.7181
2023600.90359.1324.928113.796501172.62759.3321

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.53%
Lichiditate curentă
1.42
Viteza rotație active
5.29

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.53%
Profit net per salariat
43.560 Lei
Indicator20242023
Marjă profit net3.51%9.84%
Marjă profit brut4.18%11.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)57.53%99.66%
Profit net per salariat43.560 Lei59.132 Lei
Viteza rotație active
5.29
Viteza rotație stocuri
11.15
Durata medie încasare creanțe
10.1 zile
Indicator20242023
Viteza rotație active5.293.47
Viteza rotație stocuri11.1528.67
Durata medie încasare creanțe10.1 zile64.76 zile
Cifra de afaceri per salariat1.239.871 Lei600.903 Lei
Lichiditate curentă
1.42
Lichiditate imediată
0.73
Pondere active imobilizate
2.78%
Indicator20242023
Lichiditate curentă1.421.52
Lichiditate imediată0.731.33
Pondere active imobilizate2.78%0.29%
Pondere active circulante97.22%99.71%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente