Companie
Detalii identificare
Nume firmăBAUART SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare48353414 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2365/2023
EUIDROONRC.J35/2365/2023
Data înființării20.06.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCăliman nr. 32, Moşniţa Nouă, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
495.021
Profit (Lei)
-89.626
Număr angajați
3
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 495.021 | -89.626 | -7.469 | 314.020 | 101.569 | 128.030 | -84.421 | 3 |
| 2023 | 145.000 | 57.643 | 4.804 | 35.023 | 0 | 92.866 | 57.843 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.41
Viteza rotație active
2.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-29.875 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.11% | 39.75% |
| Marjă profit brut | 0% | 40.73% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 99.65% |
| Profit net per salariat | -29.875 Lei | 57.643 Lei |
Viteza rotație active
2.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
88.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.16 | 1.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 3.75 |
| Durata medie încasare creanțe | 88.02 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 165.007 Lei | 145.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.41
Lichiditate imediată
0.41
Pondere active imobilizate
44.24%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.41 | 2.65 |
| Lichiditate imediată | 0.41 | 1.55 |
| Pondere active imobilizate | 44.24% | 0% |
| Pondere active circulante | 55.76% | 100% |
©Firme.ro