Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOB TRUCKS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48363540 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2697/2023
EUIDROONRC.J12/2697/2023
Data înființării21.06.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaCiprian Porumbescu nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
6.162.737
Profit (Lei)
264.842
Număr angajați
14
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.162.737 | 264.842 | 22.070 | 6.059.706 | 4.560.826 | 1.783.642 | 338.436 | 14 |
| 2024 | 3.258.551 | 1.001.225 | 83.435 | 2.847.523 | 2.671.525 | 1.266.056 | 1.090.058 | 7 |
| 2023 | 254.601 | 88.733 | 7.394 | 189.847 | 48.364 | 230.316 | 88.833 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.25%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.25%
Profit net per salariat
18.917 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.3% | 30.73% | 34.85% |
| Marjă profit brut | 5.11% | 33.52% | 35.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 78.25% | 91.85% | 99.89% |
| Profit net per salariat | 18.917 Lei | 143.032 Lei | 88.733 Lei |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
27.08
Durata medie încasare creanțe
73.35 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 0.83 | 0.91 |
| Viteza rotație stocuri | 27.08 | 14.77 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 73.35 zile | 81.66 zile | 249.98 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 440.196 Lei | 465.507 Lei | 254.601 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
71.89%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 0.44 | 1.21 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.37 | 1.21 |
| Pondere active imobilizate | 71.89% | 67.85% | 17.35% |
| Pondere active circulante | 28.11% | 32.15% | 82.65% |
©Firme.ro