Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOENIX GABY BAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare48413222 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/1009/2023
EUIDROONRC.J26/1009/2023
Data înființării29.06.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaFlorilor nr. 2, Bahnea, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
77.620
Profit (Lei)
40.962
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.620 | 40.962 | 3.414 | 24.866 | 0 | 98.607 | 73.741 | 0 |
| 2023 | 49.726 | 32.579 | 2.715 | 9.443 | 0 | 42.222 | 32.779 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.55%
Lichiditate curentă
3.97
Viteza rotație active
0.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.55%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.77% | 65.52% |
| Marjă profit brut | 63.04% | 77.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.55% | 99.39% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.79
Viteza rotație stocuri
1.38
Durata medie încasare creanțe
42.68 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.79 | 1.18 |
| Viteza rotație stocuri | 1.38 | 1.95 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.68 zile | 56.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.97
Lichiditate imediată
1.71
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.97 | 4.47 |
| Lichiditate imediată | 1.71 | 1.77 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro