Companie
Detalii identificare
Nume firmăS&B INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48466677 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023002975127
EUIDROONRC.J2023002975127
Data înființării11.07.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4313
Această clasă include:
-lucrări de forare, sondare şi extracţia de probe (eşantioane), explorări geofizice, geologice sau în alte scopuri similare Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399 -prospectarea zăcămintelor de petrol şi gaze, studii geofizice, geologice şi seismice,
7112
-lucrări de forare, sondare şi extracţia de probe (eşantioane), explorări geofizice, geologice sau în alte scopuri similare Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399 -prospectarea zăcămintelor de petrol şi gaze, studii geofizice, geologice şi seismice,
7112
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de foraj si sondaj pentru constructii
Informații de contact
AdresaMica nr. 12, Gilău, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.396.220
Profit (Lei)
598.532
Număr angajați
4
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.396.220 | 598.532 | 49.878 | 108.121 | 425.741 | 271.089 | 598.772 | 4 |
| 2024 | 763.523 | 381.328 | 31.777 | 46.039 | 175.708 | 251.899 | 381.568 | 1 |
| 2023 | 44.352 | 24.660 | 2.055 | 10.545 | 4.202 | 30.316 | 24.860 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
2.51
Viteza rotație active
2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
149.633 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.87% | 49.94% | 55.6% |
| Marjă profit brut | 46.37% | 59.48% | 65.96% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.96% | 99.94% | 99.2% |
| Profit net per salariat | 149.633 Lei | 381.328 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
10.41 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2 | 1.79 | 1.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.41 zile | 94.74 zile | 120.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 349.055 Lei | 763.523 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.51
Lichiditate imediată
2.51
Pondere active imobilizate
61.1%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.51 | 5.47 | 2.87 |
| Lichiditate imediată | 2.51 | 5.47 | 2.87 |
| Pondere active imobilizate | 61.1% | 41.09% | 12.17% |
| Pondere active circulante | 38.9% | 58.91% | 87.83% |
©Firme.ro