Companie
Detalii identificare
Nume firmăPGA WISE CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare48474050 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023002985128
EUIDROONRC.J2023002985128
Data înființării12.07.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 227, Apahida, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
97.374
Profit (Lei)
201
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.374 | 201 | 17 | 15.946 | 290 | 3.150 | -12.506 | 2 |
| 2023 | 10.170 | -12.707 | -1.059 | 14.247 | 364 | 1.176 | -12.707 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.61%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
28.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.61%
Profit net per salariat
101 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.21% | -124.95% |
| Marjă profit brut | 1.21% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.61% | 100% |
| Profit net per salariat | 101 Lei | -12.707 Lei |
Viteza rotație active
28.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 28.31 | 6.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 48.687 Lei | 10.170 Lei |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
8.43%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 8.43% | 23.64% |
| Pondere active circulante | 91.57% | 76.36% |
©Firme.ro