Companie
Detalii identificare
Nume firmăATELIERUL ERNIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare48491999 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/366/2023
EUIDROONRC.J21/366/2023
Data înființării14.07.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaMatei Basarab nr. 37, Slobozia, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
393.340
Profit (Lei)
34.296
Număr angajați
5
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393.340 | 34.296 | 2.858 | 14.029 | 30.170 | 77.126 | 94.505 | 5 |
| 2024 | 299.780 | 50.411 | 4.201 | 18.558 | 4.754 | 60.263 | 60.209 | 3 |
| 2023 | 117.950 | 86.746 | 7.229 | 6.850 | 361 | 92.996 | 86.946 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.29%
Lichiditate curentă
5.5
Viteza rotație active
3.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.29%
Profit net per salariat
6.859 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.72% | 16.82% | 73.54% |
| Marjă profit brut | 10.15% | 19.46% | 74.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 36.29% | 83.73% | 99.77% |
| Profit net per salariat | 6.859 Lei | 16.804 Lei | 86.746 Lei |
Viteza rotație active
3.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.32 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.67 | 4.61 | 1.26 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.32 zile | 6.09 zile | 286.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 78.668 Lei | 99.927 Lei | 117.950 Lei |
Lichiditate curentă
5.5
Lichiditate imediată
5.5
Pondere active imobilizate
28.12%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.5 | 3.25 | 13.58 |
| Lichiditate imediată | 5.5 | 3.25 | 13.58 |
| Pondere active imobilizate | 28.12% | 7.31% | 0.39% |
| Pondere active circulante | 71.88% | 92.69% | 99.61% |
©Firme.ro