Companie
Detalii identificare
Nume firmăMETAL FORMING PROFILES S.R.L.
Cod unic de înregistrare48508683 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023002735356
EUIDROONRC.J2023002735356
Data înființării19.07.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2433
Această clasă include:
-fabricarea profilelor deschise din oţel obţinute prin laminări succesive la rece sau prin îndoirea produselor plate -fabricarea prin formare sau îndoire la rece a foilor pliate şi a panourilor tip sandviş
-fabricarea profilelor deschise din oţel obţinute prin laminări succesive la rece sau prin îndoirea produselor plate -fabricarea prin formare sau îndoire la rece a foilor pliate şi a panourilor tip sandviş
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria metalurgica
Obiect activitateProductia de profile obtinute la rece
Informații de contact
AdresaUnirii nr. 5, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
64.193
Profit (Lei)
6.113
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.193 | 6.113 | 509 | 21.070 | 0 | 60.578 | 39.508 | 1 |
| 2023 | 37.290 | 33.382 | 2.782 | 4.366 | 30 | 37.918 | 33.582 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.47%
Lichiditate curentă
2.88
Viteza rotație active
1.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.47%
Profit net per salariat
6.113 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.52% | 89.52% |
| Marjă profit brut | 10.37% | 90.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.47% | 99.4% |
| Profit net per salariat | 6.113 Lei | 33.382 Lei |
Viteza rotație active
1.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
324.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.06 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 324.88 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 64.193 Lei | 37.290 Lei |
Lichiditate curentă
2.88
Lichiditate imediată
2.88
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.88 | 8.68 |
| Lichiditate imediată | 2.88 | 8.68 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.08% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.92% |
©Firme.ro