Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONTA FOR YOU S.R.L.
Cod unic de înregistrare48522378 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/2287/2023
EUIDROONRC.J22/2287/2023
Data înființării21.07.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaMoara De Vânt nr. 55, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
241.187
Profit (Lei)
68.564
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 241.187 | 68.564 | 5.714 | 13.905 | 36.343 | 61.578 | 84.016 | 2 |
| 2023 | 96.776 | 57.644 | 4.804 | 4.080 | 0 | 61.924 | 57.844 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.61%
Lichiditate curentă
4.43
Viteza rotație active
2.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.61%
Profit net per salariat
34.282 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.43% | 59.56% |
| Marjă profit brut | 29.31% | 60.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 81.61% | 99.65% |
| Profit net per salariat | 34.282 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
32.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.46 | 1.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 16.88 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.23 zile | 79.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 120.594 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
4.43
Lichiditate imediată
4.43
Pondere active imobilizate
37.11%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.43 | 15.18 |
| Lichiditate imediată | 4.43 | 13.77 |
| Pondere active imobilizate | 37.11% | 0% |
| Pondere active circulante | 62.89% | 100% |
©Firme.ro