Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAM DIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare48642820 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000736524
EUIDROONRC.J2023000736524
Data înființării17.08.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaBucureşti, Giurgiu, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
518.400
Profit (Lei)
256.452
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 518.400 | 256.452 | 21.371 | 47.471 | 84.637 | 284.861 | 256.692 | 2 |
| 2024 | 507.576 | 278.539 | 23.212 | 15.367 | 5.997 | 288.149 | 278.779 | 2 |
| 2023 | 105.277 | 58.013 | 4.834 | 10.952 | 0 | 69.165 | 58.213 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
49.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
6
Viteza rotație active
1.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
49.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
128.226 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 49.47% | 54.88% | 55.11% |
| Marjă profit brut | 52.54% | 57.84% | 56.09% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.91% | 99.91% | 99.66% |
| Profit net per salariat | 128.226 Lei | 139.270 Lei | 29.007 Lei |
Viteza rotație active
1.4
Viteza rotație stocuri
177.53
Durata medie încasare creanțe
143.78 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.4 | 1.73 | 1.52 |
| Viteza rotație stocuri | 177.53 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 143.78 zile | 156.26 zile | 102.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 259.200 Lei | 253.788 Lei | 52.639 Lei |
Lichiditate curentă
6
Lichiditate imediată
5.94
Pondere active imobilizate
22.91%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6 | 18.75 | 6.32 |
| Lichiditate imediată | 5.94 | 18.75 | 6.32 |
| Pondere active imobilizate | 22.91% | 2.04% | 0% |
| Pondere active circulante | 77.09% | 97.96% | 100% |
©Firme.ro