Companie
Detalii identificare
Nume firmăIC METALTECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Cod unic de înregistrare48692348 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023015958403
EUIDROONRC.J2023015958403
Data înființării28.08.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6312
Această clasă include:
-operarea site-urilor web care folosesc un motor de căutare pentru a genera şi întreţine bazele de date extensibile cu adrese Internet, într-un format uşor de căutat -operarea altor site-uri web care acţionează ca portaluri pentru Internet, cum sunt site-urile media care oferă un conţinut actualizat periodic. Această clasă exclude: -activitatea de editare a cărţilor, ziarelor, jurnalelor pe Internet,
diviziunea 58 -activitatea de difuzare a programelor pe Internet,
diviziunea 60
-operarea site-urilor web care folosesc un motor de căutare pentru a genera şi întreţine bazele de date extensibile cu adrese Internet, într-un format uşor de căutat -operarea altor site-uri web care acţionează ca portaluri pentru Internet, cum sunt site-urile media care oferă un conţinut actualizat periodic. Această clasă exclude: -activitatea de editare a cărţilor, ziarelor, jurnalelor pe Internet,
diviziunea 58 -activitatea de difuzare a programelor pe Internet,
diviziunea 60
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitateActivitati ale portalurilor web
Informații de contact
AdresaPârâul Repede nr. 5, Loc. Gura Humorului | Oraş Gura Humorului, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.000
Profit (Lei)
686
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.000 | 686 | 57 | 912 | 25.349 | 71.061 | 95.498 | 0 |
| 2024 | 281.250 | 218.888 | 18.241 | 2.586 | 4.025 | 236.400 | 219.089 | 1 |
| 2023 | 125.000 | 108.066 | 9.006 | 3.469 | 0 | 111.735 | 108.266 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.72%
Lichiditate curentă
77.92
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.72%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.87% | 77.83% | 86.45% |
| Marjă profit brut | 27.23% | 78.76% | 87.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.72% | 99.91% | 99.82% |
| Profit net per salariat | n/a | 218.888 Lei | 108.066 Lei |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5319.15 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 1.17 | 1.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5319.15 zile | 289.16 zile | 77.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 281.250 Lei | 125.000 Lei |
Lichiditate curentă
77.92
Lichiditate imediată
77.92
Pondere active imobilizate
26.29%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 77.92 | 91.42 | 32.21 |
| Lichiditate imediată | 77.92 | 91.42 | 32.21 |
| Pondere active imobilizate | 26.29% | 1.67% | 0% |
| Pondere active circulante | 73.71% | 98.33% | 100% |
©Firme.ro