Companie

Detalii identificare

Nume firmăTHE FISHERMEN FAMILY S.R.L.
Cod unic de înregistrare48736703 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000776281
EUIDROONRC.J2023000776281
Data înființării06.09.2023 - 3 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4723
info-icon
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
CAEN secundare
4941
Transporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Olt, Sat Fărcaşu De Jos com. Fărcaşele, str. Gării, nr.2
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
194.060
Profit (Lei)
42.552
Număr angajați
0
Vechime
3 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025194.06042.5523.546118.35842161.01842.7520

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
21.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Lichiditate curentă
1.36
Viteza rotație active
1.2

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
21.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net21.93%
Marjă profit brut26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.53%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
1.35
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.2
Viteza rotație stocuri1.35
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
1.36
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
0.03%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.36
Lichiditate imediată0.14
Pondere active imobilizate0.03%
Pondere active circulante99.97%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente