Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLPROIECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare48739610 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3747/2023
EUIDROONRC.J12/3747/2023
Data înființării06.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaBerzei nr. 10-12, Baciu, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
139.300
Profit (Lei)
87.068
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 139.300 | 87.068 | 7.256 | 1.667 | 1.187 | 105.109 | 104.629 | 0 |
| 2023 | 30.600 | 17.361 | 1.447 | 3.238 | 0 | 20.799 | 17.561 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
62.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.22%
Lichiditate curentă
63.05
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
62.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.22%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 62.5% | 56.74% |
| Marjă profit brut | 72.34% | 67.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 83.22% | 98.86% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
30.39 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.39 zile | 138.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
63.05
Lichiditate imediată
63.05
Pondere active imobilizate
1.12%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 63.05 | 6.42 |
| Lichiditate imediată | 63.05 | 6.42 |
| Pondere active imobilizate | 1.12% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.88% | 100% |
©Firme.ro