Companie
Detalii identificare
Nume firmăPETRAŞCU CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare48739912 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000901012
EUIDROONRC.J2023000901012
Data înființării06.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4313
Această clasă include:
-lucrări de forare, sondare şi extracţia de probe (eşantioane), explorări geofizice, geologice sau în alte scopuri similare Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399 -prospectarea zăcămintelor de petrol şi gaze, studii geofizice, geologice şi seismice,
7112
-lucrări de forare, sondare şi extracţia de probe (eşantioane), explorări geofizice, geologice sau în alte scopuri similare Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399 -prospectarea zăcămintelor de petrol şi gaze, studii geofizice, geologice şi seismice,
7112
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de foraj si sondaj pentru constructii
Informații de contact
AdresaMureşului nr. 58, Drâmbar, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
53.020
Profit (Lei)
8.844
Număr angajați
0
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53.020 | 8.844 | 737 | 3.625 | 0 | 15.144 | 11.519 | 0 |
| 2023 | 2.500 | 2.475 | 206 | 25 | 0 | 2.700 | 2.675 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.78%
Lichiditate curentă
4.18
Viteza rotație active
3.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.78%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.68% | 99% |
| Marjă profit brut | 19.86% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.78% | 92.52% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.91 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.5 | 0.93 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.91 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.18
Lichiditate imediată
4.18
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.18 | 108 |
| Lichiditate imediată | 4.18 | 108 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro