Companie
Detalii identificare
Nume firmăRARES RENO CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 48746251 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3773/2023
EUIDROONRC.J12/3773/2023
Data înființării07.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFagului nr. 7, Dej, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
926.153
Profit (Lei)
538.359
Număr angajați
3
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 926.153 | 538.359 | 44.863 | 80.864 | 2.385 | 667.901 | 589.422 | 3 |
| 2024 | 827.129 | 63.787 | 5.316 | 35.245 | 357 | 85.951 | 51.063 | 3 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 15.185 | 357 | 2.103 | -12.725 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.34%
Lichiditate curentă
8.26
Viteza rotație active
1.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.34%
Profit net per salariat
179.453 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.13% | 7.71% | 0% |
| Marjă profit brut | 60.3% | 10.09% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 91.34% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 179.453 Lei | 21.262 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.38
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
263.2 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.38 | 9.58 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 263.2 zile | 18.82 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 308.718 Lei | 275.710 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
8.26
Lichiditate imediată
8.26
Pondere active imobilizate
0.36%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.26 | 2.44 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 8.26 | 2.44 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 0.36% | 0.41% | 14.51% |
| Pondere active circulante | 99.64% | 99.59% | 85.49% |
©Firme.ro