Companie
Detalii identificare
Nume firmăTROUBLESHOOTING TRUCKS S.R.L.
Cod unic de înregistrare48778695 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/17121/2023
EUIDROONRC.J40/17121/2023
Data înființării14.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaBinelui nr. 2R-S, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
200.568
Profit (Lei)
-2.630
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.568 | -2.630 | -219 | 8.914 | 4.020 | 17.271 | 12.377 | 1 |
| 2024 | 193.440 | 27.936 | 2.328 | 26.556 | 6.411 | 35.152 | 15.007 | 1 |
| 2023 | 68.594 | 26.437 | 2.203 | 25.626 | 5.591 | 26.672 | 6.637 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.25%
Lichiditate curentă
1.94
Viteza rotație active
9.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.25%
Profit net per salariat
-2.630 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.31% | 14.44% | 38.54% |
| Marjă profit brut | 0% | 15.42% | 39.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -21.25% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | -2.630 Lei | 27.936 Lei | 26.437 Lei |
Viteza rotație active
9.42
Viteza rotație stocuri
100.84
Durata medie încasare creanțe
1.25 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.42 | 4.65 | 2.13 |
| Viteza rotație stocuri | 100.84 | 18.37 | 20.05 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.25 zile | 20.2 zile | 36.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 200.568 Lei | 193.440 Lei | 68.594 Lei |
Lichiditate curentă
1.94
Lichiditate imediată
1.71
Pondere active imobilizate
18.88%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.94 | 1.32 | 1.04 |
| Lichiditate imediată | 1.71 | 0.93 | 0.91 |
| Pondere active imobilizate | 18.88% | 15.42% | 17.33% |
| Pondere active circulante | 81.12% | 84.58% | 82.67% |
©Firme.ro