Companie
Detalii identificare
Nume firmăMVM DENTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare48839920 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/2946/2023
EUIDROONRC.J22/2946/2023
Data înființării26.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaMacazului nr. 2, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
201.973
Profit (Lei)
70.498
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.973 | 70.498 | 5.875 | 113.318 | 140.140 | 52.061 | 70.738 | 1 |
| 2024 | 171.929 | 70.500 | 5.875 | 103.096 | 178.310 | 23.238 | 87.210 | 1 |
| 2023 | 75.126 | 55.838 | 4.653 | 7.456 | 0 | 62.783 | 56.038 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
1.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Profit net per salariat
70.498 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 34.9% | 41.01% | 74.33% |
| Marjă profit brut | 37.84% | 43.65% | 75.31% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.66% | 80.84% | 99.64% |
| Profit net per salariat | 70.498 Lei | 70.500 Lei | 55.838 Lei |
Viteza rotație active
1.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
74.75 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.05 | 0.85 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 74.75 zile | 12.5 zile | 49.59 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 201.973 Lei | 171.929 Lei | 75.126 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
72.91%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.23 | 8.42 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.23 | 8.42 |
| Pondere active imobilizate | 72.91% | 88.47% | 0% |
| Pondere active circulante | 27.09% | 11.53% | 100% |
©Firme.ro