Companie
Detalii identificare
Nume firmă3PHASE DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare48857551 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023003006224
EUIDROONRC.J2023003006224
Data înființării28.09.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaUnirii nr. 145, Sat Tămăşeni | Comuna Tămăşeni, Neamţ
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
32.600
Profit (Lei)
15.274
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32.600 | 15.274 | 1.273 | 40.557 | 0 | 56.077 | 15.520 | 1 |
| 2023 | 139.000 | 123.359 | 10.280 | 2.605 | 0 | 126.169 | 123.564 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.41%
Lichiditate curentă
1.38
Viteza rotație active
0.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.41%
Profit net per salariat
15.274 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.85% | 88.75% |
| Marjă profit brut | 54.83% | 89.6% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.41% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 15.274 Lei | 123.359 Lei |
Viteza rotație active
0.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
423.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.58 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 423.22 zile | 264.9 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 32.600 Lei | 139.000 Lei |
Lichiditate curentă
1.38
Lichiditate imediată
1.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.38 | 48.43 |
| Lichiditate imediată | 1.38 | 48.43 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro