Companie
Detalii identificare
Nume firmăANDREI DRIVER S.R.L.
Cod unic de înregistrare48906778 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2147/2023
EUIDROONRC.J3/2147/2023
Data înființării06.10.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaG-Ral Grigore Grecescu nr. 5, Câmpulung, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
72.634
Profit (Lei)
670
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.634 | 670 | 56 | 12.066 | 0 | 7.527 | -4.539 | 1 |
| 2023 | 8.042 | -5.409 | -451 | 9.641 | 0 | 4.432 | -5.209 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.76%
Lichiditate curentă
0.62
Viteza rotație active
9.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.76%
Profit net per salariat
670 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.92% | -67.26% |
| Marjă profit brut | 1.92% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.76% | 100% |
| Profit net per salariat | 670 Lei | -5.409 Lei |
Viteza rotație active
9.65
Viteza rotație stocuri
96.72
Durata medie încasare creanțe
2.1 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.65 | 1.81 |
| Viteza rotație stocuri | 96.72 | 10.71 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.1 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.634 Lei | 8.042 Lei |
Lichiditate curentă
0.62
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.62 | 0.46 |
| Lichiditate imediată | 0.56 | 0.38 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro