Companie
Detalii identificare
Nume firmăCREATIVE SOFT CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare48959160 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4366/2023
EUIDROONRC.J12/4366/2023
Data înființării17.10.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4651
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software- ului
Informații de contact
AdresaFrantz Liszt nr. 37, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
763.787
Profit (Lei)
327.825
Număr angajați
5
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 763.787 | 327.825 | 27.319 | 0 | 0 | 329.025 | 329.025 | 5 |
| 2023 | 433.379 | 290.241 | 24.187 | 117.595 | 4.294 | 404.542 | 291.241 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.64%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
2.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.64%
Profit net per salariat
65.565 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.92% | 66.97% |
| Marjă profit brut | 51.1% | 67.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.64% | 99.66% |
| Profit net per salariat | 65.565 Lei | 58.048 Lei |
Viteza rotație active
2.32
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
156.67 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.32 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 156.67 zile | 5.59 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 152.757 Lei | 86.676 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 3.44 |
| Lichiditate imediată | 0 | 3.44 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 1.05% |
| Pondere active circulante | 100% | 98.95% |
©Firme.ro