Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAIAMY REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare49009916 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023004541128
EUIDROONRC.J2023004541128
Data înființării26.10.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaParis nr. 52, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
121.501
Profit (Lei)
4.180
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.501 | 4.180 | 348 | 41.850 | 34.385 | 12.194 | 4.767 | 1 |
| 2024 | 133.752 | 31.742 | 2.645 | 68.491 | 49.746 | 46.810 | 28.682 | 1 |
| 2023 | 5.194 | 0 | 0 | 6.322 | 0 | 3.262 | -3.060 | 1 |
Marja profit net
3.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.69%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
2.61
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.69%
Profit net per salariat
4.180 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.44% | 23.73% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.44% | 24.71% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 87.69% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 4.180 Lei | 31.742 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.61
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
13.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.61 | 1.39 | 1.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.52 zile | 105.53 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 121.501 Lei | 133.752 Lei | 5.194 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.29
Pondere active imobilizate
73.82%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 0.68 | 0.52 |
| Lichiditate imediată | 0.29 | 0.68 | 0.52 |
| Pondere active imobilizate | 73.82% | 51.52% | 0% |
| Pondere active circulante | 26.18% | 48.48% | 100% |
©Firme.ro