Companie
Detalii identificare
Nume firmăRLY BROATHERS CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49034952 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/1670/2023
EUIDROONRC.J17/1670/2023
Data înființării31.10.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDispensarului nr. 5, Movileni, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
407.111
Profit (Lei)
168.659
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 407.111 | 168.659 | 14.055 | 93.083 | 2.657 | 54.460 | -35.966 | 2 |
| 2024 | 313.140 | 120.627 | 10.052 | 39.949 | 0 | 159.950 | 120.001 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 28.750 | 107 | 28.017 | -626 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
41.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-468.94%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
7.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
41.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-468.94%
Profit net per salariat
84.330 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 41.43% | 38.52% | 0% |
| Marjă profit brut | 49.32% | 45.75% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -468.94% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 84.330 Lei | 120.627 Lei | n/a |
Viteza rotație active
7.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
45.2 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.13 | 1.96 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.2 zile | 125.68 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 203.556 Lei | 313.140 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
4.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.59 | 4 | 0.97 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 4 | 0.97 |
| Pondere active imobilizate | 4.65% | 0% | 0.38% |
| Pondere active circulante | 95.35% | 100% | 99.62% |
©Firme.ro