Companie
Detalii identificare
Nume firmăTMR HIDROIZOLATII S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49044921 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/2448/2023
EUIDROONRC.J29/2448/2023
Data înființării01.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 26, Berceni, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
428.621
Profit (Lei)
62.796
Număr angajați
3
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 428.621 | 62.796 | 5.233 | 138.791 | 104.766 | 440.917 | 407.386 | 3 |
| 2023 | 366.134 | 344.350 | 28.696 | 84.491 | 0 | 429.041 | 344.550 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.41%
Lichiditate curentă
3.18
Viteza rotație active
0.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.41%
Profit net per salariat
20.932 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.65% | 94.05% |
| Marjă profit brut | 17.74% | 95.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.41% | 99.94% |
| Profit net per salariat | 20.932 Lei | 344.350 Lei |
Viteza rotație active
0.79
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
73.81 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.79 | 0.85 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 73.81 zile | 77.45 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 142.874 Lei | 366.134 Lei |
Lichiditate curentă
3.18
Lichiditate imediată
3.18
Pondere active imobilizate
19.2%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.18 | 5.08 |
| Lichiditate imediată | 3.18 | 5.08 |
| Pondere active imobilizate | 19.2% | 0% |
| Pondere active circulante | 80.8% | 100% |
©Firme.ro