Companie
Detalii identificare
Nume firmă4BIZ PROPERTIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49050125 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023003434229
EUIDROONRC.J2023003434229
Data înființării02.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaActor Miluţă Gheorghiu nr. 4, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.783.414
Profit (Lei)
386.779
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.783.414 | 386.779 | 32.232 | 477.461 | 170.108 | 699.292 | 387.019 | 1 |
| 2024 | 937.466 | 511.193 | 42.599 | 122.940 | 228.425 | 422.316 | 519.407 | 1 |
| 2023 | 20.744 | 8.014 | 668 | 13.778 | 0 | 21.992 | 8.214 | 1 |
Marja profit net
21.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Lichiditate curentă
1.46
Viteza rotație active
2.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Profit net per salariat
386.779 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.69% | 54.53% | 38.63% |
| Marjă profit brut | 25.16% | 56.76% | 39.61% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.94% | 98.42% | 97.57% |
| Profit net per salariat | 386.779 Lei | 511.193 Lei | 8.014 Lei |
Viteza rotație active
2.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
141.84 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.05 | 1.44 | 0.94 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 141.84 zile | 163.81 zile | 362.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.783.414 Lei | 937.466 Lei | 20.744 Lei |
Lichiditate curentă
1.46
Lichiditate imediată
1.46
Pondere active imobilizate
19.57%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.46 | 3.44 | 1.6 |
| Lichiditate imediată | 1.46 | 3.44 | 1.6 |
| Pondere active imobilizate | 19.57% | 35.1% | 0% |
| Pondere active circulante | 80.43% | 64.9% | 100% |
©Firme.ro