Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEAM ROOF PLUVIAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49101369 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/1165/2023
EUIDROONRC.J1/1165/2023
Data înființării10.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
451.616
Profit (Lei)
18.636
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 451.616 | 18.636 | 1.553 | 171.671 | 0 | 346.617 | 174.946 | 1 |
| 2024 | 534.381 | 135.116 | 11.260 | 185.291 | 0 | 341.601 | 156.310 | 1 |
| 2023 | 32.793 | 20.994 | 1.750 | 12.404 | 0 | 33.598 | 21.194 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.65%
Lichiditate curentă
2.02
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.65%
Profit net per salariat
18.636 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.13% | 25.28% | 64.02% |
| Marjă profit brut | 6.12% | 27.29% | 65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.65% | 86.44% | 99.06% |
| Profit net per salariat | 18.636 Lei | 135.116 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
15.68
Durata medie încasare creanțe
97.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 1.56 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 15.68 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 97.9 zile | 184.42 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 451.616 Lei | 534.381 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.02
Lichiditate imediată
1.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.02 | 1.84 | 2.71 |
| Lichiditate imediată | 1.85 | 1.84 | 2.71 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro