Companie
Detalii identificare
Nume firmăMANDCO EXPRESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49119056 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023007614234
EUIDROONRC.J2023007614234
Data înființării14.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5224
Această clasă include:
-încărcarea şi descărcarea mărfurilor sau a bagajelor pasagerilor, indiferent de modul de transport utilizat -activitatea de stivuire a mărfurilor -încărcarea şi descărcarea vagoanelor de cale ferată Această clasă exclude: -serviciile de expoatare a terminalelor,
5221, 5222 şi 5223
-încărcarea şi descărcarea mărfurilor sau a bagajelor pasagerilor, indiferent de modul de transport utilizat -activitatea de stivuire a mărfurilor -încărcarea şi descărcarea vagoanelor de cale ferată Această clasă exclude: -serviciile de expoatare a terminalelor,
5221, 5222 şi 5223
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateManipulari
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 19, Dudu, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.665.307
Profit (Lei)
329.504
Număr angajați
26
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.665.307 | 329.504 | 27.459 | 112.388 | 0 | 442.152 | 329.764 | 26 |
| 2023 | 138.370 | 24.784 | 2.065 | 116.424 | 0 | 141.408 | 24.984 | 27 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
3.93
Viteza rotație active
3.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
12.673 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.79% | 17.91% |
| Marjă profit brut | 22.34% | 18.89% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.92% | 99.2% |
| Profit net per salariat | 12.673 Lei | 918 Lei |
Viteza rotație active
3.77
Viteza rotație stocuri
2001.57
Durata medie încasare creanțe
60.83 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.77 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 2001.57 | 373.97 |
| Durata medie încasare creanțe | 60.83 zile | 365.53 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 64.050 Lei | 5.125 Lei |
Lichiditate curentă
3.93
Lichiditate imediată
3.93
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.93 | 1.21 |
| Lichiditate imediată | 3.93 | 1.21 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro