Companie
Detalii identificare
Nume firmăFRATII S.O.S. S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49131211 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000869396
EUIDROONRC.J2023000869396
Data înființării16.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaTeiului nr. 40, Sat Arva | Comuna Broşteni, Vrancea
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
437.410
Profit (Lei)
-50.000
Număr angajați
3
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 437.410 | -50.000 | -4.167 | 232.952 | 118.042 | 117.574 | 2.664 | 3 |
| 2024 | 440.862 | 61.019 | 5.085 | 51.089 | 10.500 | 93.253 | 52.664 | 2 |
| 2023 | 16.875 | 0 | 0 | 36.232 | 14.000 | 13.877 | -8.355 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-11.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1876.88%
Lichiditate curentă
0.5
Viteza rotație active
1.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-11.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1876.88%
Profit net per salariat
-16.667 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -11.43% | 13.84% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 15.77% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1876.88% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -16.667 Lei | 30.510 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.86
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
36.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.86 | 4.25 | 0.61 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 36.94 zile | 15.1 zile | 34.61 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 145.803 Lei | 220.431 Lei | 8.438 Lei |
Lichiditate curentă
0.5
Lichiditate imediată
0.5
Pondere active imobilizate
50.1%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.5 | 1.83 | 0.38 |
| Lichiditate imediată | 0.5 | 1.83 | 0.38 |
| Pondere active imobilizate | 50.1% | 10.12% | 50.22% |
| Pondere active circulante | 49.9% | 89.88% | 49.78% |
©Firme.ro