Companie
Detalii identificare
Nume firmăROVINTAX S.R.L.
Cod unic de înregistrare49147781 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023003677228
EUIDROONRC.J2023003677228
Data înființării20.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaMitropolit Varlaam nr. 7, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
129.203
Profit (Lei)
23.504
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129.203 | 23.504 | 1.959 | 2.925 | 3.333 | 15.092 | 15.500 | 1 |
| 2024 | 26.068 | -7.976 | -665 | 21.299 | 6.667 | 6.628 | -8.004 | 1 |
| 2023 | 0 | -128 | -11 | 0 | 10.000 | -10.028 | -28 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
5.16
Viteza rotație active
7.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
23.504 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.19% | -30.6% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.46% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 99.65% | 100% |
| Profit net per salariat | 23.504 Lei | -7.976 Lei | n/a |
Viteza rotație active
7.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.01 | 1.96 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.203 Lei | 26.068 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
5.16
Lichiditate imediată
5.16
Pondere active imobilizate
18.09%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.16 | 0.31 | 0 |
| Lichiditate imediată | 5.16 | 0.31 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 18.09% | 50.15% | -35714.29% |
| Pondere active circulante | 81.91% | 49.85% | 35814.29% |
©Firme.ro