Companie

Detalii identificare

Nume firmăPALVIS T&C S.R.L.
Cod unic de înregistrare49161581 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023022149403
EUIDROONRC.J2023022149403
Data înființării21.11.2023 - 2 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
7020
info-icon
Activități de consultanță în afaceri și management
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management
Obiect activitateActivități de consultanță în afaceri și management
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4212
Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane
, 
4213
Construcția de poduri și tuneluri
, 
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
4291
Construcții hidrotehnice
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

Informații de contact

AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 1, Str Aviaţiei, nr.72, Camera 1, Sc.4, ap.67B

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
52.599
Profit (Lei)
16.991
Număr angajați
1
Vechime
2 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202552.59916.9911.4167.8047.38828.87428.4581
202459.59043.2753.6062.7035.32040.89843.5150
20231.0946015049301.2948010

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
32.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.71%
Lichiditate curentă
3.7
Viteza rotație active
1.45

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
32.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.71%
Profit net per salariat
16.991 Lei
Indicator202520242023
Marjă profit net32.3%72.62%54.94%
Marjă profit brut38.47%86.13%55.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)59.71%99.45%75.03%
Profit net per salariat16.991 Lein/an/a
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
135.81 zile
Indicator202520242023
Viteza rotație active1.451.290.85
Viteza rotație stocuri000
Durata medie încasare creanțe135.81 zile220.66 zile365 zile
Cifra de afaceri per salariat52.599 Lein/an/a
Lichiditate curentă
3.7
Lichiditate imediată
3.7
Pondere active imobilizate
20.37%
Indicator202520242023
Lichiditate curentă3.715.132.62
Lichiditate imediată3.715.132.62
Pondere active imobilizate20.37%11.51%0%
Pondere active circulante79.63%88.49%100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente