Companie
Detalii identificare
Nume firmăANIRI TABACCO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49186209 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/590/2023
EUIDROONRC.J21/590/2023
Data înființării24.11.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4635
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al produselor din tutun
Informații de contact
AdresaPlopului nr. 24, Slobozia, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.781.381
Profit (Lei)
131.778
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.781.381 | 131.778 | 10.982 | 468.361 | 88.399 | 511.740 | 131.778 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
4.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
131.778 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 4.74% |
| Marjă profit brut | 5.75% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% |
| Profit net per salariat | 131.778 Lei |
Viteza rotație active
4.63
Viteza rotație stocuri
545.69
Durata medie încasare creanțe
27.43 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 4.63 |
| Viteza rotație stocuri | 545.69 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.781.381 Lei |
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
1.08
Pondere active imobilizate
14.73%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.09 |
| Lichiditate imediată | 1.08 |
| Pondere active imobilizate | 14.73% |
| Pondere active circulante | 85.27% |
©Firme.ro