Companie
Detalii identificare
Nume firmăMYCO GARDENS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49217321 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023005194123
EUIDROONRC.J2023005194123
Data înființării04.12.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
113
Această clasă include:
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Informații de contact
AdresaPadin nr. 20, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
780
Profit (Lei)
-102.800
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 780 | -102.800 | -8.567 | 117.349 | 2.983 | 10.729 | -103.637 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.037 | 0 | 200 | -837 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13179.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.19%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13179.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.19%
Profit net per salariat
-102.800 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -13179.49% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.19% | 0% |
| Profit net per salariat | -102.800 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4633.63 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4633.63 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 780 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
21.75%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.19 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 21.75% | 0% |
| Pondere active circulante | 78.25% | 100% |
©Firme.ro