Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAMAR CONSTRUCT MR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49220769 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023008134232
EUIDROONRC.J2023008134232
Data înființării04.12.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPădurarului nr. 15, Ţegheş, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
606.278
Profit (Lei)
390.574
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 606.278 | 390.574 | 32.548 | 27.783 | 6.502 | 412.055 | 390.774 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 119 | 81 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
14.83
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
390.574 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.42% | 0% |
| Marjă profit brut | 66.62% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 0% |
| Profit net per salariat | 390.574 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
238.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 238.44 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 606.278 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
14.83
Lichiditate imediată
14.83
Pondere active imobilizate
1.55%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.83 | 0 |
| Lichiditate imediată | 14.83 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 1.55% | 59.5% |
| Pondere active circulante | 98.45% | 40.5% |
©Firme.ro