Companie
Detalii identificare
Nume firmăDR. TOTU VALENTIN S.R.L.
Cod unic de înregistrare49388305 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ4/59/2024
EUIDROONRC.J4/59/2024
Data înființării11.01.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 112, Zemeş, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
137.797
Profit (Lei)
19.034
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.797 | 19.034 | 1.586 | 5.186 | 64.686 | 2.911 | 62.411 | 1 |
| 2024 | 130.813 | 43.377 | 3.615 | 53.006 | 90.563 | 5.820 | 43.377 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.5%
Lichiditate curentă
0.56
Viteza rotație active
2.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.5%
Profit net per salariat
19.034 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.81% | 33.16% |
| Marjă profit brut | 14.79% | 34.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 30.5% | 100% |
| Profit net per salariat | 19.034 Lei | 43.377 Lei |
Viteza rotație active
2.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.04 | 1.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 137.797 Lei | 130.813 Lei |
Lichiditate curentă
0.56
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
95.69%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.56 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.56 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 95.69% | 93.96% |
| Pondere active circulante | 4.31% | 6.04% |
©Firme.ro