Companie
Detalii identificare
Nume firmăLEONARD AUTO SCHOOL S.R.L.
Cod unic de înregistrare49438756 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000205223
EUIDROONRC.J2024000205223
Data înființării19.01.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaMircea Ispir nr. 12, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
305.670
Profit (Lei)
2.303
Număr angajați
7
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 305.670 | 2.303 | 192 | 127.027 | 84.227 | 12.728 | -30.072 | 7 |
| 2024 | 119.400 | -32.614 | -2.718 | 95.998 | 52.783 | 10.801 | -32.414 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.66%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
3.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.66%
Profit net per salariat
329 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.75% | -27.31% |
| Marjă profit brut | 2.34% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -7.66% | 100% |
| Profit net per salariat | 329 Lei | -6.523 Lei |
Viteza rotație active
3.15
Viteza rotație stocuri
179.81
Durata medie încasare creanțe
3.4 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.15 | 1.88 |
| Viteza rotație stocuri | 179.81 | 136.77 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.4 zile | 9.13 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 43.667 Lei | 23.880 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
86.87%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 86.87% | 83.01% |
| Pondere active circulante | 13.13% | 16.99% |
©Firme.ro