Companie
Detalii identificare
Nume firmăNAS CAR TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49555675 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000392051
EUIDROONRC.J2024000392051
Data înființării08.02.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaMacului nr. 12, Sat Sântandrei | Comuna Sântandrei, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
334.054
Profit (Lei)
49.808
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 334.054 | 49.808 | 4.151 | 118.947 | 49.800 | 116.685 | 47.538 | 1 |
| 2024 | 183.061 | -2.470 | -206 | 43.969 | 21 | 41.678 | -2.270 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.98
Viteza rotație active
2.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
49.808 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.91% | -1.35% |
| Marjă profit brut | 16.56% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 49.808 Lei | -2.470 Lei |
Viteza rotație active
2.01
Viteza rotație stocuri
1006.19
Durata medie încasare creanțe
112.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.01 | 4.39 |
| Viteza rotație stocuri | 1006.19 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 112.54 zile | 70 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 334.054 Lei | 183.061 Lei |
Lichiditate curentă
0.98
Lichiditate imediată
0.98
Pondere active imobilizate
29.91%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.98 | 0.95 |
| Lichiditate imediată | 0.98 | 0.95 |
| Pondere active imobilizate | 29.91% | 0.05% |
| Pondere active circulante | 70.09% | 99.95% |
©Firme.ro