Companie
Detalii identificare
Nume firmăSELECT CARS CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 49588109 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000150525
EUIDROONRC.J2024000150525
Data înființării14.02.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6621
Această clasă include furnizarea serviciilor de administrare a asigurărilor, cum ar fi evaluarea şi stabilirea cererilor de asigurare. Sunt incluse: -evaluarea cererilor de asigurare -ajustarea cererilor -aprecierea riscurilor -evaluarea riscurilor şi a pagubelor -medierea şi ajustarea pierderii -stabilirea cererilor de asigurare Această clasă exclude: -evaluarea bunurilor imobiliare,
683 -evaluarea efectuată în alte scopuri,
7490 -activităţi de investigaţie,
8030
683 -evaluarea efectuată în alte scopuri,
7490 -activităţi de investigaţie,
8030
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati de evaluare a riscului de asigurare si a pagubelor
Informații de contact
AdresaBucureşti, Giurgiu, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
271.567
Profit (Lei)
174.021
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 271.567 | 174.021 | 14.502 | 47.289 | 102.293 | 119.217 | 174.221 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
2.52
Viteza rotație active
1.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
174.021 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 64.08% |
| Marjă profit brut | 65.06% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% |
| Profit net per salariat | 174.021 Lei |
Viteza rotație active
1.23
Viteza rotație stocuri
6.46
Durata medie încasare creanțe
17.35 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 6.46 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 271.567 Lei |
Lichiditate curentă
2.52
Lichiditate imediată
1.63
Pondere active imobilizate
46.18%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.52 |
| Lichiditate imediată | 1.63 |
| Pondere active imobilizate | 46.18% |
| Pondere active circulante | 53.82% |
©Firme.ro