Companie
Detalii identificare
Nume firmăSELENA CONT S.R.L.
Cod unic de înregistrare49675922 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024000433327
EUIDROONRC.J2024000433327
Data înființării28.02.2024 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaPrejbei nr. 51, Sadu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
190.897
Profit (Lei)
112.613
Număr angajați
1
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 190.897 | 112.613 | 9.384 | 42.197 | 75 | 154.935 | 112.813 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Lichiditate curentă
3.67
Viteza rotație active
1.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Profit net per salariat
112.613 Lei
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Marjă profit net | 58.99% |
| Marjă profit brut | 59.97% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.82% |
| Profit net per salariat | 112.613 Lei |
Viteza rotație active
1.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
164.77 zile
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Viteza rotație active | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 164.77 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 190.897 Lei |
Lichiditate curentă
3.67
Lichiditate imediată
3.67
Pondere active imobilizate
0.05%
| Indicator | 2024 |
|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.67 |
| Lichiditate imediată | 3.67 |
| Pondere active imobilizate | 0.05% |
| Pondere active circulante | 99.95% |
©Firme.ro